خرید ارزان رزین اپوکسی شفاف

رزین های اپوکسی شفاف را می توان به طور قاطع از جمله رزین های پر کاربرد در صنایع مختلف نام برد. برای خرید ارزان و البته با کیفیت می توانید با کارشناسان فروش ما در بازار رنگ و رزین ایران تماس حاصل فرمائید.

رزین های شفاف در ساخت میز های چوبی، روکش های شفاف تابلوهای نقاشی، ریخته گری در قالب های سیلیکونی،زیور آلات چوب و رزین کاربرد دارند.

روش های اعمال رزین های اپوکسی

روش های اعمال پوشش  رزین های اپوکسی بسیار متنوع می باشد.

این روش ها شامل روش های با تکنولوژی بالا همانند الکترودیپوزیشن و اسپری الکترواستاتیک برای پوشش های پودری و یا حتی روش های معمولی اسپری مایع و روش های با تکنولوژی پایین همانند استفاده از فرچه و یا رول می باشد.

انواع مختلف رزین های اپوکسی

کلیه رزین های اپوکسی در دو حالت جامد و مایع یه صورت تجاری موجود می باشند.

به طور کلی با بالا رفتن جرم مولکولی نقطه ی ذوب رزین ها نیز بالا می رود. گریدهای مختلف رزین های اپوکسی گرانروی های مختلف دارند و برای کم کردن ویسکوزیته آنها می توان در حلال های آلی و یا رقیق کننده های فعال حل کرد. بعضی از اقسام رزین های اپوکسی امولسیونی هم موجود هستند.

رزین های اپوکسی را از کجا تهیه کنیم

امروزه خرید رزین های اپوکسی بسیار آسان شده است در گذشته اکثر افراد مجبور بودند برای خرید به طور سنتی به بازارها مراجه کنند. اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ی اینترنت اکثرا به صورت غیر حضوری و اینترنتی خرید می کنند. بازار رنگ و رزین ایران نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد.

شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در بازار رنگ و رزین ایران خرید خود را سفارش دهید تا با قیمتی ارزان و مناسب و همچنین در اسرع وقت در اختیارتان قرار گیرد.

 

مقالات مرتبط