خرید رزین اپوکسی شفاف برای چوب

امروزه بسیاری از کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود در زمینه رزین اپوکسی با چوب را دارند نگران تهیه ی رزین مرغوب هستند. که بازار رنگ و رزین ایران این نگرانی شما را برطرف نموده و شما می توانید برای تهیه و خرید رزین اپوکسی شفاف برای چوب با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

رزین های اپوکسی مخصوص چوب از دو جزء تشکیل شده اند جزء اول را رزین اپوکسی و جزء دوم را هاردنر اپوکسی و یا همان سخت کننده تشکیل می دهد

کلیه رزین های اپوکسی از کارآیی بالا و ویژه ای برخوردار هستند. رزین های اپوکسی دارای مقاومت بسیار بالا و چسبندگی منحصر به فردی می باشند.
رزین های اپوکسی مخصوص چوب را می توان در ضخامت های متفاوتی بر روی کار اجرا کرد که البته اپوکسی های مخصوص برای ضخامت های بشتر هم در بازار موجود می باشد.
شرایط کارگاه ساخت میز اپوکسی
• دمای کارگاه باید حتما بین 25 تا 30 درجه سانتی گراد باشد.
• یک کارگاه اپوکسی باید دارای تهویه مناسب باشد.
• در کارگاه اپوکسی نباید از کولر آبی اسفاده کرد.
• یک کارگاه اپوکسی باید عاری از گرد و غبار و آلودگی باشد.
بهترین شرایط برای نگهداری از رزین اپوکسی و هاردنر
همه ی ما باید بدانیم که بهترین شرایط برای نگهداری صحیح از رزین اپوکسی و هاردنر نگهداری آنها در دمای اتاق، دمای 25 درجه سانتی گراد است.
در صورتی که رزین اپوکسی در شرایط دمایی سرد نگهداری شود به حالت کریستال درآمده که همین امر باعث افت کیفیت رزین اپوکسی می شود.
انواع مختلف جداکنندهای رزین اپوکسی از قالب
• واکس جداکننده سیلیکونی
• اسپری جداکننده سیلیکونی
• نوار چسب جداکننده سیلیکونی
• مایع جداکننده سیلیکونی
برای ترکیب رزین و هاردنر بهتر است که از یک ترازوی دقیق و حساس استفاده کنیم. ترازوهایی که با دقت 0.01 اندازه گیری می کنند نسبت به سایر ترازوها دارای دقت بیشتری هستند.
نسبت اختلاط رزین و هاردنر باید به گونه ای باشد که شرکت تولید کننده در دستور العمل استفاده از آن ذکر کرده است. در صورتی که این نسبت اختلاط به درستی رعایت نشود باعث ایجاد مشکلاتی در خشک شدن رزین اپوکسی شما می شود.

در حال حاظر رزین های اپوکسی موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی می باشند. به همین علت بازار رنگ و رزین ایران همواره تلاش کرده است که بهترین و با کیفیت ترین نوع از رزین های تولیدی تولیدکنندگان را در اختیار خریداران قرار دهد. و همین امر موجب شده که مشتریان کارهای ناب و ویژه ای را تولید کنند.

مقالات مرتبط