خرید رزین اپوکسی شفاف چوب

خرید رزین اپوکسی شفاف چوب بسیار متنوع شده است. و نوع های بسیار زیادی در بازار وجود دارد. ما همواره سعی کرده ایم که بهترین نوع رزین اپوکسی را برای شما خریداران فراهم کنیم. برای خرید و آگاهی از قیمت ها با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

امروزه ساخت انواع میزهای چوبی با رزین های اپوکسی شفاف چوب جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. کاربردهای بسیار زیادی که رزین های اپوکسی دارند سبب تنوع و گسترش استفاده از رزین اپوکسی شده است.
رزین های اپوکسی مخصوص چوب دو نوع می باشند نوع اول که مخصوص کارهای ظریف و ضخامت کم تا حدود دو سانتیمتر است. و نوع دوم که مخصوص کارهای حجیم با ضخامت بالا می باشد.
انواع مختلف رزین های اپوکسی به شرح زیر می باشند
• رزین های اپوکسی
• رزین های اکریلیک
• رزین های ونیل استر
• رزین های آلکیدی
• رزین های پلی استر
• رزین های پلی یورتان

رزین اپوکسی هایی که عمدتا از آنها تا ضخامت دو سانتیمتر استفاده می شود به دلیل واکنش گرما زایی که بین رزین و هاردنر شکل می گیرد و حرارت زیادی که تولید می کند دارای ژل تایم کوتاه تری نسبت به نوعی که با ضخامت بیشتری می توان استفاده کرد است.
این نوع از رزین ها دارای هاردنر 50 درصد می باشند.
اما نوع دوم از رزین های اپوکسی مخصوص چوب رزین اپوکسی هایی می باشند که از آنها می توان در ساخت انواع میزهای چوبی بزرگ استفاده کرد.
دلیل اسفاده از این نوع خاص رزین در قطر های بالا این است که به هنگام ترکیب این نوع از رزین با هاردنر فرآیند پخت با سرعت کمتری انجام می شود. و در حین فرآیند پخت حرارت زیادی ایجاد نمی شود.
از این نوع رزین در مواردی که حجم و ضخامت زیادی مدنظر باشد و مهمترین عامل اینکه قصد این را داریم که یکبار مرحله ریختن رزین در قالب را انجام دهیم استفاده می شود. رزین های اپوکسی که در کارهای با ضخامت بالا هم استفاده می سود مانند نمونه بلی دارای هاردنر 50 درصد می باشد.
بازار رنگ و رزین ایران همواره گوشیده است تا بهترین نوع از رزین های اپوکسی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای خرید بهترین نوع از رزین های اپوکسی می توانید با کارشناسان ما در بازار رنگ و رزین ایران در تماس باشید تا یکی ار بهترین و با کیفیت ترین نوع از رزین های اپوکسی موجود در بازار را در اختیار شما قرار دهیم.

مقالات مرتبط