فروش رزین اپوکسی شفاف بی رنگ

یکی از ویژگی های منحصر به فرد رزین های اپوکسی شفاف بی رنگ مقاومت در محیط های خورنده و شیمیای است که توانسته فروش ویژه ای هم داشته باشد. بازار رنگ و رزین ایران به عنوان یکی مهمترین تامین کننده گان رزین های اپوکسی در بازار می باشد.
ویژگی رزین های اپوکسی
اصولا اپوکسی های شفاف بر پايه رزين های اپوكسی و هاردنر پلی آمين فرموله شده اند.

از رزین های اپوکسی شفاف بی رنگ به جهت زيبايی ظاهری كار و همینطور به علت شفافی نشان دادن سطح زیرین کار و محافظت از سطوح استفاده می شود.

مقاومت رزین های اپوکسی

رزین های اپوکسی شفاف در محيط های خورنده و شيميايی مقاومت خوبی دارند و همینطور چسبندگی خوب، مقاومت سايشی خوب، عدم خش پذيری سطوح پوشش داده شده توسط رزین اپوکسی شفاف و ضربه پذيری مناسب، مقاومت در برابر خراش ها و قابليت تحمل ضربه های مكانيکی را دارا می باشند.

موارد مورد کاربرد رزین های اپوکسی

ازاين جهت اپوکسی های شفاف را در پوشش های كف سالن ها و كارخانجات دارويی و بهداشتی استفاده می کنند . همچنین به جهت ساخت انواع مختلف میزهای اپوکسی نیز استفاده می شود. ازديگر موارد استفاده از اين اپوکسی های شفاف می توان به ايجاد يک پوشش لعابی بدون رنگ وشفاف بر روی سيمان و بلوک های سيمانی نیز اشاره کرد .

در بازار رنگ و رزین ایران کلیه محصولات اپوکسی از جمله رزین های اپوکسی شفاف به فروش می رسد. برای خرید و همینطور آگاهی از قیمت ها می توانید با کارشناسان فروش ما در بازار رنگ و رزین ایران تماس حاصل فرمائید.

مقالات مرتبط