فروش عمده رنگ روغنی

رنگ های روغنی جزء آن دسته از رنگ هایی است که کاربرد بسیار زیادی در رنگ آمیزی سطوح داخلی ساختمان دارد و از قدیم تا کنون از آن استفاده می شود. بازار رنگ و رزین ایران فروش عمده انواع رنگ های ساختمانی را برعهده دارد. برای خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

از دیرباز تا کنون برای نقاشی ساختمان ها و درب و پنجره ها از رنگ های روغنی استفاده می شود. طی سالهای اخیر بسیاری از شركت های رنگسازی و بسیاری از اشخاص فعال در حوزه رنگهای ساختمانی تلاش كرده اند كه رنگ های جدیدی را تولید كنند كه فضای داخلی ساختمان را از یک نواختی در آورند که تا حدودی هم موفق بوده اند اما باز هم رنگ های روغنی طرفداران خاص خود را دارد و از محبوبیت رنگ های روغنی کاسته نشده است.

رنگ های روغنی بر پایه رزین های آلکیدی بوده و به همین جهت از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

دسته بندی انواع رنگ های روغنی
• رنگ های روغنی مات
• رنگ های روغنی براق
• رنگ های روغنی نیمه براق

تفاوتی که رنگ های روغنی مات با رنگ های روغنی براق دارند این است که رنگ های روغنی مات انعکاس نور کمتری دارند و به همین علت باعث می شود که سطوح موج دار روی سطح را که ناشی از عدم دقت کافی در زمان گچ کشی است را به خوبی بپوشاند.

رنگ های روغنی براق پوشش بسیار بالا و ماندگاری عالی دارند. و علاوه بر آن براق بودن رنگ باعث می شود که نورهای محیطی به خوبی منعکس شوند و یک فضای کاملا روشن را ایجاد کند. از رنگ های روغنی براق علاوه بر پوشش داخلی ساختمان برای رنگ آمیزی نرده ها، درب و پنجره ها آهنی استفاده می شود.

استفاده از رنگ های روغنی نیمه براق باعث می شود که انعکاس نور کمتری را در محیط داشته باشیم و همچنین تا حدودی باعث پنهان شدن عیوب زیر کار می شود.

بازار رنگ و رزین ایران تمام سعی و کوشش خود را بر این داشته تا بتواند جدید ترین محصولات در حوزه رنگ از جمله انواع مختلف رنگ های روغنی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

مقالات مرتبط