قیمت رزین اپوکسی شفاف و هاردنر

استفاده از رزین های اپوکسی شفاف و هاردنر بسیار زیاد شده است و دارای تنوع بسیار زیادی هستند. برای خرید رزین و هاردنر و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما در بازار رنگ و رزین ایران تماس حاصل فرمائید.

رزین های اپوکسی جزء رزین های دو جزئی بوده وکه شامل هاردنر یا همان سخت کننده می باشند. این دو جزء دارای ترکیب شیمیایی متفاوتی هستند و برای اینکه داخل الب ریخته شوند بایستی که به نسبت مشخصی که مشخص شده است با یکدیگر مخلوط شوند.
یکی از مشحصه هایی که رزین های اپوکسی شفاف دارند این است که این رزین ها سمی نبوده و به راحتی می توان در کارگاه هایی که دارای تهویه مناسب است استفاده کرد.
رزین های اپوکسی برای اینکه سخت شوند به کوره و یا وسیله خاصی احتیاج ندارند و فقط بایستی با هاردنر به نسبت مشخص ترکیب و در معرض هوا خشک شود که به اصطلاحا می گویند رزین های هوا خشک که بعد از 24 ساعت سطح رزین اپوکسی خشک می شود و برای اینکه مغز رزین اپوکسی به طور کامل خشک شود احتیاج به یک زمان 3 الی 4 روزه دارد.
موارد مصرف رزین های اپوکسی
از رزین های اپوکسی می توان در
• ساخت انواع مختلف میز های چوبی
• ساخت انواع مختلف بدلیجات و جواهرات
• به عنوان لاک اپوکسی در کف پوش های اپوکسی
• به عنوان عایق و دفن قطعات الکتریکی
• به عنوان ماده اولیه در کارخانجات رنگ و چسب سازی استفاده می شود.
در صورتی که رزین اپوکسی ما غلظت زیادی داشت و انجام کار را مشکل کرده بود می توان با حرارت دادن غیر مستقیم آنرا رقیق کرد. زیرا هرچه رزین رقیق تر باشد کار با آن بسیار راحت تر است و همین رقیق بودن رزین باعث راحت تر خارج شدن حباب های داخلی می شود. البته بهتر است برای اینکه دچار این مشکلات نشوید از ابتدا رزین اپوکسی رقیق تهیه کنید.
خرید مقرون به صرفه رزین اپوکسی شفاف باعث کاهش قیمت ها شده و موجب می شود که شما محصولات تولیدیتان را با قیمت بسیار مناسب تری به دست مصرف کنندگان برسانید که همین امر باعث فروش بیشتر و افزایش مشتریان شما می شود.
جهت خرید و آگاهی از قیمت رزین های اپوکسی شفاف و هاردنر و مواد اولیه می توانید با کارشناسان فروش ما در مجموعه ی بازار رنگ و رزین ایران تماس حاصل فرمائید. مجموعه ی ما رزین های اپوکسی با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مقالات مرتبط