قیمت رزین اپوکسی ضد اسید

رزین های اپوکسی ضد اسید دارای چسبندگی بسیار خوبی بر روی سطوح می باشند. برای خرید و آگاهی از قیمت این محصول می توانید با کارشناسان فروش ما در بازار رنگ و رزین ایران تماس حاصل نمائید.

این پوشش بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر ضد اسید می باشد که چسبندگی بسیار خوبی بر روی سطوح بتنی، فلزی، سنگ و… دارند این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار عالی که دارند به جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی، اکثر حلال ها، گازوئیل ها، بنزین، آب، روغن ها و فاضلاب های صنعتی و نمک ها قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به دارا بودن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالایی که رزین های اپوکسی ضد اسید دارند از آنها در صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، پترو شیمی، شیمیایی، دارویی و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.
با برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص این محصول می توانید با کارشناسان نمایندگی انحصاری این محصول در بازار رنگ و رزین ایران تماس حاصل نمایید و پس از اشنایی کامل با این محصول و حصول اطمینان از کیفیت این محصول از این سامانه اقدام به خرید مستقیم و بدون واسطه با مناسب ترین قیمت نمایید.

مقالات مرتبط