قیمت رنگ اپوکسی فلز

  1. خانه
  2. رنگ ها
  3. قیمت رنگ اپوکسی فلز

قیمت رنگ اپوکسی فلز و اجرای آن  تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده یک پروژ دارد پس بهتراست خرید مواد اولیه از جمله رنگ اپوکسی را به قیمت تولید خرید کنیم. در بازار رنگ و رزین ایران فروش انواع مختلف رنگ از جمله رنگ اپوکسی فلز به صورت عمده و به قیمت تولید عرضه می شود.

رنگ اپوکسی فلز برای سازه

رنگ اپوکسی فلز یک راه عالی برای محافظت از سطوح فلزی شماست، و در عین حال ظاهری جذاب و شیک به سطح فلز می بخشد. رنگ اپوکسی فلز یک رنگ دو جزئی است که چسبندگی بسیار خوبی به فلزات دارد و برای کاربردهای صنعتی، تجاری و مسکونی ایده آل می باشد. پس از اعمال رنگ  پوشش سخت و بادوامی  تشکیل می شود که در برابر مواد شیمیایی، سایش و خوردگی مقاوم است. همچنین تمیز کردن و نگهداری این نوع رنگ بسیار آسان است و می توان آن را روی همه انواع فلزات، از آلومینیوم گرفته تا مس و فولاد اعمال کرد. بنابراگر به دنبال پوششی محافظ و جذاب برای سطوح فلزی خود هستید، رنگ اپوکسی فلزی انتخاب عالی است.

تفاوت رنگ اپوکسی فلز با دیگر رنگ ها

رنگ اپوکسی فلز در مقایسه با دیگر رنگ ها کاربرد و مصرف بیشتری دارند. در رنگ های اپوکسی، پوشش های رنگی بر پایه اپوکسی، لایه ای مقاوم را در برابر خوردگی و مواد شیمیایی ایجاد می کند به طوری که در مواجهه با ترکیبات نفتی مقاومت خود را از دست نداده و از بین نمی رود. رنگ های اپوکسی در برابر حرارت و تابش نور خورشید بسیار مقاوم هستند رنگ اپوکسی فلز زمانی که سایش و کشیده شدن جسمی روی رنگ اتفاق بیافتد هرگز دچار پارگی رنگ نمی شود و مقاومت و چسبندگی خود را به سطح فلز حفظ می کند.

موارد مورد استفاده رنگ اپوکسی فلز

رنگ اپوکسی مخصوص فلزات را می توان به عنوان لایه میانی و نهایی در به شرح زیر استفاده کرد

  • پروژه های ساختمانی و تاسیساتی

  • تاسیسات صنعتی و برودتی

  • مخازن ذخیره مواد نفت

  •  استراکچرهای فلزی

کاربرد پرایمر در زیر سازی رنگ اپوکسی

پرایمر به عنوان لایه اول روی سطح فلز قرار می گیرد که بخاطر ویژگی ضد خوردگی که دارد به عنوان یک لایه محافظ بر روی سطح فلز قرار می گیرد. بهترین نوع پرایمری که برای فلزات می توان استفاده کرد پرایمر زینک ریچ است پرایمر زینک ریچ حاوی مقداری زینک و روی است که هرچه قدر درصدر این زینک و روی بیشتر باشد خاصیت ضد خوردگی پرایمر هم افزایش می یابد البته کم و زیاد کردن درصد زینک و روی تاثیر مستقیمی بروی قیمت تمام شده یک پروژه دارد.

رنگ اپوکسی فلز برای ورق

روش اجرای رنگ اپوکسی فلز

فرآیند اجرا کاملاً ساده است. ابتدا باید سطح کاملا تمیز وعاری از هر گونه آلودگی باشد سطح را باید سنباده بزنیم و یا اگر سطحی که زنگ زدگی آن را پوشش داده است زیاد باشد باید با استفاده از دستگاه برس برقی کلیه زنگ زدگی ها برداشته شود. سپس یک پرایمر اپوکسی برای ایجاد پیوند قوی بین رنگ و فلز اعمال می شود. در نهایت یک رنگ اپوکسی دو قسمتی روی سطح اعمال می شود. نتیجه یک روکش بادوام و جذاب است که برای سالهای آینده دوام خواهد داشت. این نوع رنگ محافظت استثنایی در برابر خوردگی ایجاد می کند و در عین حال پوششی زیبا و براق ایجاد می شود. مخصوصاً برای سطوح بیرونی که نیاز به مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت دارند ایده آل است.

قیمت رنگ اپوکسی فلز

قیمت رنگ اپوکسی، قیمت پرایمراپوکسی فلز، وسایل و تجهیزات مورد استفاده در یک کار عوامل تاثیر گذاری در هزینه تمام شده یک پروژه هستند پس بهتر است با انتخابی درست مواد اولیه یک پروژه رنگ را با قیمت تولید شده در کارخانه خرید کنیم که بازار رنگ و رزین ایران این امکان را برای شما مشتریان فراهم کرده تا بتوانید رنگ و مواد اولیه را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

بسته بندی و شرایط نگهداری رنگ اپوکسی فلز

  • نمی توان رنگ های اپوکسی را در دملای کمتر از 5 درجه سانتی گراد اجرا کرد.
  • رنگ های اپوکسی در بسته بندی های کالن، حلب و بشکه عرضه می شوند.
  • رنگ های اپوکسی را نباید در معرض حرارت و یا جریان الکتریسیته قرارداد.

و در پایان آیا خرید رنگ اپوکسی فلز برای محافظت از سطح گزینه مناسبی است؟

اگر به دنبال روکشی بادوام و شیک برای سطوح فلزی خود هستید، رنگ اپوکسی فلزی راه حلی بسیار مناسبی است. این سیستم رنگ دو بخشی یک پوشش سخت و براق ایجاد می کند که به راحتی مورد تراشه یا خراش قرار نمی گیرد. برای محیط های بیرونی بسیار مناسب است، زیرا بخاطر پیوند قوی که بین پوشش و فلز ایجاد می شود آن را در برابر سایش و پارگی مقاوم می کند. و استفاده از آن فوق العاده آسان است، پس از اعمال پرایمر و خشک شدن کامل آن دو جزء را با هم مخلوط کرده و آن را روی سطح اجرا می کنیم.

به‌علاوه رنگ اپوکسی در رنگ‌ها و فام های مختلفی عرضه می‌شود، بنابراین می‌توانید آن را به سلیقه خود سفارشی دهید. رنگ اپوکسی فلزی راه حل مناسبی برای جلوگیری از خوردگی و ازبین رفتن سطوح فلزی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات مرتبط

Call Now Button