قیمت پرایمر اپوکسی فلز

  1. خانه
  2. رنگ ها
  3. قیمت پرایمر اپوکسی فلز

برای آگاهی از قیمت پرایمر اپوکسی فلز و همینطور لیست قیمت انواع پرایمر اپوکسی می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش و بازرگانی تماس حاصل فرمائید. بازار رنگ و رزین ایران ضمانت اصل کالا و فروش به قیمت تولید را تضمین می کند.

پرایمر اپوکسی فلز برای سازه

اگر به دنبال یک پرایمر با کارایی بالا برای سطوح فلزی خود هستید، پیشنهاد ما پرایمر اپوکسی فلزاست. این پرایمر برای محافظت از سطوح فلزی در برابر خوردگی و زنگ زدگی ساخته شده است و استفاده از آن را برای مناطقی که در معرض رطوبت و یا دمای شدید قرار دارند توصیه می شود. پرایمر اپوکسی فلزی همچنین در برابر نشت مواد شیمیایی، نفت و گاز بسیار مقاوم است و استفاده آن را برای کاربردهای صنعتی و خودرویی عالی می کند. بعلاوه، اعمال آن آسان است. با استفاده از پرایمر اپوکسی فلزی، می توانید مطمئن باشید که سطوح شما به خوبی محافظت شده و آماده مقاومت در برابر مواد شیمیایی و عوامل محیطی هستند. بنابراین اگر به پرایمری نیاز دارید که بتواند مقاومت بسیار خوبی داشته باشد، پرایمر اپوکسی فلزی راه حل مناسبی است.

بهترین نوع پرایمر اپوکسی فلز

به طور قطع می توان گفت بهترین پرایمری را که می توان بر روی سطوح فلزی اجرا کرد پرایمر زینک ریچ اپوکسی می باشد. پرایمر زینگ ریچ بخاطر خاصیت اکسید شوندگی بالایی که دارد در مقابل رطوبت و خوردگی بسیار مقاوم است از این رو همیشه آن را به عنوان یک پرایمر اصلی برای جلوگیری از خوردگی در روی سطوح فلزی اعمال می کنند.

کاربرد پرایمر اپوکسی فلز

 فرقی نمی‌کند با بدنه خودرو، بدنه قایق، یا نوع دیگری از سطح فلزی سروکار داشته باشید، پرایمر اپوکسی یک سیستم دو بخشی است که از پرایمر و کاتالیزور تشکیل شده است. هنگامی که این دو جزء با هم مخلوط می شوند، واکنش می دهند تا یک پیوند قوی ایجاد کنند که در برابر خوردگی، رطوبت و آسیب اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است. در نتیجه، پرایمر اپوکسی می تواند یک لایه حفاظتی اضافی ایجاد کند که سال ها دوام دارد. بهتر است بدانید استفاده از پرایمر اپوکسی نسبتا ساده است. تنها چیزی که نیاز دارید ابزار مناسب و کمی دانش است. با آماده سازی مناسب و چند لایه پرایمر، می توانید اطمینان حاصل کنید که سطح فلز شما به اندازه کافی برای سال های آینده محافظت می شود.

پرایمر اپوکسی فلز برای لولهنحوه اجرای پرایمر اپوکسی فلز

برای استفاده از پرایمر اپوکسی ابتدا باید سطح مورد نظر را آماده کنیم به طوری که سطح از هر گونه آلودگی، چربی، رطوبت و زنگ زدگی کاملا تمیز شده باشد، چرا که وجود هر یک از این مواد باعث عدم چسبندگی کامل پرایمر بر روی سطح فلز می شود. سپس پرایمر را به وسیله ی غلطک یا قلم مو بروی سطح اعمال می کنیم به طوری که کامل پوشش دهد، زمان می دهیم تا پرایمرکاملا خشک شده و برای پوشش لایه میانی آماده شود و در نهایت رنگ اپوکسی نهایی اجرا می شود. مقدار مصرف پرایمر اپوکسی به ناهمواری هایی که در سطح فلز وجود دارد و همچنین ضخامت لایه نهایی که مد نظر است بستگی دارد.

چرا باید از پرایمر اپوکسی فلزی استفاده کنیم؟

جواب این سوال بسیار ساده است چون پرایمر اپوکسی فلز یک لایه محافظ بر روی سطح ایجاد می کند و با این یک لایه، می توانید مطمئن باشید که سطح فلزی شما از خوردگی و آسیب در امان است. و این یک انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال راهی مطمئن برای محافظت از سطوح فلزی خود می باشد.

قیمت پرایمر اپوکسی فلز

قیمت پرایمر اپوکسی فلز به عوامل مختلفی بستگی دارد اگر پرایمر اپوکسی از نوع زینگ ریچ باشد بخاطر خاصیت محافظ کاتدی که دارد از یک قیمتی  یرخورداراست و اگر از پرایمر اپوکسی زینک فسفات استفاده کنید بخاطر اینکه حاوی رنگدانه های فسفات است از یک قیمت متفاوت دیگر، پس بهتر است قبل از خرید نسبت به ویژگی های انواع مختلف پرایمر اپوکسی آگاهی داشته باشیم تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنیم.

و در آخرآیا خرید پرایمر اپوکسی فلز، گزینه مناسبی برای حفاظت از سطوح فلزی است؟

 اگر به دنبال روشی مطمئن و بادوام برای محافظت از سطوح فلزی هستید، پرایمر اپوکسی فلزی راه حل بسیار مناسبی است. این پرایمر قدرتمند به طور خاص برای سطوح فلزی طراحی شده است، بنابراین می توانید انتظار محافظت طولانی مدت را داشته باشیم. در برابر خوردگی مقاومت بسیار خوبی دارد و همچنین در برابر دماهای شدید و مواد شیمیایی بسیار مقاوم است. بعلاوه، استفاده از آن آسان است و به سرعت خشک می شود، بنابراین می توانید پوشش را درکمترین زمان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات مرتبط

Call Now Button