خرید رنگ اپوکسی پلی آمین

با خرید انواع رنگ های صنعتی از جمله رنگ اپوکسی پلی آمین از بازار رنگ و رزین ایران می توانید به یک انتخاب صحیح دست یابید. مجموعه ی بازار رنگ و رزین ایران همواره تلاش کرده که با کیفیت ترین و به نسبت مناسب ترین قیمت را به مشتریان ارائه کند.

 

 

 

 

رنگ های اپوکسی پلی آمین بر پایه رزین اپوکسی بوده و بدون حلال سخت شونده با رزین پلی آمین می باشند و به جهت استفاده بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی به کار می روند.

رنگ های اپوکسی با هاردنر پلی آمین معمولاً برای بهبود سختی فیلم و همچنین مقاومت در برابر سایش و مقاومت شیمیایی بکار می روند.

رنگ های اپوکسی های پلی آمین مقاومت بهتری در برابر خوردگی ناشی از میکروبیولوژیکی ایجاد می کنند.

از خصوصیات بارز این محصول می توان به مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیدها و بازها و همچنین چسبندگی زیاد آن اشاره کرد. همچنین رنگ های اپوکسی پلی آمین دارای خواص فیزیکی و مکانیکی بسیار خوب و براقیت زیادی هستند.

کاربرد رنگ های اپوکسی پلی آمین

  • بر روی سطوح داخلی و خارجی مخازن
  • بر روی انواع تاسیسات و تجهیزات پالایشگاهی
  • بر روی خطوط لوله، ماشین آلات و تجهیزات مختلف

رنگ های اپوکسی پلی آمین از یک سیستم سه لایه که شامل آستر اپوکس، لایه میانی اپوکسی و همینطور رنگ رویه اپوکسی تشکیل شده اند. رنگ رویه اپوکسی پلی آمین را هم می توان بر روی آستر اپوکسی و هم می توان بر روی لایه میانی اپوکسی اجرا کرد.

بهترین دمای محیطی که می توان رنگ اپوکسی پلی آمین را اجرا کرد دمای بین 5 تا 35 درجه سانتی گراد است. همچنین بهتر است که دمای محیط هنگام رنگ آمیزی حدود 3 درجه سانتی گراد بالاتر از نقطه شبنم باشد تا از تشکیل شدن قطرات شبنم بر روی سطح فلز جلوگیری شود.

وسایل و تجهیزاتی که می توان رنگ اپوکسی پلی آمین را اجرا کرد

  • دستگاه پیستوله هوا (Air pistol machine)
  • دستگاه اسپری بدون هوا (Air less)
  • استفاده از قلم مو و غلطک

توصیه می کردد به هنگام اجرای رنگ اپوکسی از اجرای آن در فضای سر پوشیده خودداری کنید و عملیات رنگ آمیزی را در فضای باز انجام دهید. رنگ های اپوکسی پلی آمین اشتعال زا بوده و بایستی از حرارت، جرقه و شعله دور نگاه داشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات مرتبط